aktualnosci ksiegowe

aktualnosci ksiegowe Istnieje poza kraju do Stanów Zjednoczonych, gdzie śmiertelność jest tak wysokie, jak 60% wszystkich pacjentów z MRSA. (przypadki MRSA) wzrosła dramatycznie, a przypadki pozaszpitalnym MRSA również zostały szeroko udokumentowane.

W (2007) z raportu Stowarzyszenia Specjalistów w kontroli zakażeń i Epidemiologii szacuje, że 1,2 miliona, pacjentów szpitali "jest zarażonych MRSA każdego roku w Stanach Zjednoczonych. Szacują oni również inny 423.000 zostały skolonizowane z nim. Liczby te są zadziwiające co najmniej. Koniec mojej historii rozpoczęła nowy rozdział w moim życiu, po walki MRSA nigdy nie spojrzał w moim życiu to samo, a ja nigdy nie brać niczego za udzielone kiedykolwiek. Zajęło ciągu najbliższych dwóch miesięcy (ogółem 6 miesięcy od zabiegu histerektomii) moim antybiotyków i WSA rany, byłem zwycięski, że został wyleczony z tej śmiertelnej infekcji ", które próbuje zbyt" i mogłoby mieć swoje życie. Jednak nie mogłem pomóc, ale myśleć i modlić się o niezliczonych innych, które nie były tak błogosławiony jak ja. Te, które straciły walki i te, które wciąż walczą MRSA śmiertelna zabójcy.

To wtedy zacząłem badania MRSA i dowiedzieć się wszystkiego, co mogłem o tym dziwnym i śmiertelną infekcję. (Teraz wiem, MRSA, co to jest) i rzuciłem czytanie i kształcenie się i mówi innym ludziom moją historię mogę pomóc pomoc w celu podniesienia świadomości, miejmy nadzieję uratować kogoś przed pójściem rzucił to samo, co zdarzyło się do mnie, a tysiące innych, które są "wciąż walczą, aby przetrwać" lub "przetrwały it" i niezliczone inne, które nie.

- autor artykułu