ksiegowosc internetowa

ksiegowosc internetowa Spodobał mi się pomysł z kotem prowadzenie sekretny dziennik wszystkich swoich przygodach, trosk i aspiracji." sekretny dziennik Adriana Cat "zaczynał jako tytuł roboczy książki jednak Adrian wziął na taki mocny charakter, że kiedy książka była kompletna, nie mógł znieść, aby zmienić jego nazwę spędziliśmy godziny próbując inne nazwy, ale żadna nie była prawda. - Adrian był Adrian i odmówił nazywania czegokolwiek innego ".

Dodany Linda Macfarlane, "Książka jest o wszystkich rzeczach, Adrian może być wstawanie do, próbując stać się sławnym, szuka miłości swojego życia, promowanie pokoju między psami, kotami i myszami, angażuje się ze złym gangiem, oszczędzając życie lisa, skarbów piratów z papugą i, oczywiście, patrząc po jego rodziny ludzkiej ".

ksiegowosc internetowa

Gdy Adrian spoty piękny biały perski spacery po swoim ogrodzie, natychmiast spada na łeb na łapach w miłości. Nazywa się Śnieżka i choć wydaje się ona anielski okazuje się moc-szalony kotów, który zrobi wszystko, by dostać to, czego chce.

Próbując zdobyć serce Snowball jest Adrian zmuszony jest zostać członkiem gangu Cosa Nostra - prowadzony przez złego kota Killer. Jako członek gangu staje się zaangażowany w wielu złośliwych działań, takich jak włamania i najazd na sklep rybny. Adrian staje się coraz bardziej wpływowym Snowball niespodziewanie ogłosił, że są one wkrótce poślubić.

ksiegowosc internetowa

Gdy Adrian stwierdza poszkodowany fox Snowball odmawia pomocy mówiąc: "Jedyną dobrą lisa jest martwy lis. Kiedy umiera, przynieś mi ogonem - Potrzebuję nową poduszkę ". Przez szczęście kot "bez stałego miejsca zamieszkania", Cyganka, oferuje pomoc i poprzez jej wiedzy leków ziołowych i czułą opieką lisa zostanie zapisany.

Będąc zazdrosny o ilości czasu Adrian spędza z Gypsy, Snowball dostaje Killer uruchomić ją z miasta. Dopiero wówczas, że Adrian uświadamia sobie, że to nie jest piękne Snowball ale raczej niechlujny Gypsy, że kocha.

- autor artykułu