ksiegowosc budzetowa

ksiegowosc budzetowa

Wisdom of Our Fathers - wnioski i listy od córki i synowie Tim Russert

Każda z twardej miłości lub z delikatnym dotyku, Wisdom of Our Fathers przemawia do wszystkich przez wiele szczerych i niezapomnianych anegdot i rachunków z pierwszej ręki relacji ojciec-dziecko.

Wymiana wiedzy odbywa się zawsze pomiędzy ojcami i ich dziećmi. Wszystkie dzieci, synowie i córki, nosić coś ojców w ich sercach, nawet tych, którzy mieli ograniczone doświadczenie z ich ojców; Dla każdego doświadczenia lub każdym wspomnieniem jest skarbem, który zaciska jako winiet na pamięć.

Tim Russert, autor, po opublikowaniu Big Russ i mi o swoim własnym ojcem, otrzymał dziesiątki tysięcy maili czytnika od ludzi, którzy opowiadali o swoich ojców. Włożył tę książkę razem z fragmentów niektórych z tych doświadczeń czytelnika. Autor zaczyna książkę z pamięci własnej i zdania, które jest uosobieniem tego, co ta książka. "Małe momenty? Jest to często te małe gesty-a znając wygląd, pat na plecach, niespodziewana uprzejmość, które sprawiają niesamowite wrażenie i kształtują nasze ulubione wspomnienia."

Po wprowadzeniu i przed epilogu i potwierdzeń, dwadzieścia odcinki są wymienione w książce, takich jak: Honor, pana mama, będąc tam, straty, przebaczenia, operator, brak tatusiowie, opiekun, tolerancja, Dyscyplina i Father Knows Best , Każda sekcja jest istotne i znaczące i oferuje poruszające wspomnienia. Na przykład w dziale istoty tam Russell wskazuje, że dziewięćdziesiąt dziewięć procent rodzicielstwa obejmuje są dostępne. W konsekwencji, większość przetargu i pozytywnych wspomnień o ojcach są o ich zdolność słuchania i ich delikatnego kierunkiem swoich dzieci albo przez przykład czy zwykłą działań.

Autor Tim Russert urodził się w Buffalo, NewYork, 7 maja 1950. Po ukończeniu z wyróżnieniem Cleveland Marshall College of Law, pracował jako doradca w biurze w Nowym Jorku Governors w Albany, a jako szczególny rady w Stanach Zjednoczone Senat.

- autor artykułu