ksiegowosc angielski

ksiegowosc angielski Tym razem operacja była obiecująca, ale wciąż było prowadzenie MRSA i po zabiegu Byłem teraz przy czterech antybiotyków doustnych i brałem antybiotyk dożylnie płyn rzucił linę pic na moim ramieniu. Mój lekarz powiedział mi, że nie wiedziała, czy mogą pokonać infekcję ", że tylko czas powie." Wtedy po raz pierwszy "Chyba naprawdę sobie sprawę, jak chore naprawdę jestem i po raz pierwszy zdałem sobie sprawę, że mogę umrzeć, bałam," no nie boją, że nie było to właściwe słowo "" Byłem przerażony ", a ja był na moim czwartym miesiącu wymioty teraz.

Pamiętam, słysząc, że nie należy przyjmować antybiotyki, chyba że naprawdę było, bo jeśli ty stałby się odporny na nich, teraz nowa to był prawdziwy "pięć antybiotyk był wchodząc w moim ciele i nikogo nowego, jeśli mogłoby to uratować życie lub nie. Po moim trzecim zabiegu miałem "rany vac" załączone do 13 calowego otworu gapping w moim żołądku, to wszystko wydawało się takie dziwne, to znaczy, że nigdy nie mógł sobie wyobrazić, że człowiek może faktycznie chodzić z otwartą ranę tego dużego i jeszcze żyje byłem zdziwiony, że tego typu rzeczy tak naprawdę dzieje się z ludźmi. Ale to nie zdarza się więcej niż można sobie wyobrazić.

Nie byłem jedyną osobą w klinice, nie było dużo ludzi chorych tam, a wiele z nich miało MRSA. MRSA jest również znany jako super bug, to był jeden z pierwszych zawiązków przechytrzyć wszystkich, ale najbardziej silnych leków, zakażenie MRSA może być śmiertelne. Z (2001) do (2005) Około miliona osób (89.4) i (2,3 milionów osób) populacji USA jest nosicielami MRSA. W szpitalach Szacuje się, że 290.000 osób zostało hospitalizowanych z rozpoznaniem zakażenia MRSA rocznie w samych tylko USA Szpitale, liczby te nie uwzględniają innych zakładów opieki Heath. Z czego około 128000 hospitalizacji spowodowanych MRSA w Stanach Zjednoczonych każdego roku.

- autor artykułu